دبستان و پیش دبستانی غیردولتی دخترانه دانشگاه صنعتی اصفهان
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

با سلام

در تاریخ 93/3/13 دانش آموزان پایه ششم بعد از آخرین امتحانشان ، پایان سال تحصیلی شان را همراه با معلم گرانقدرشان سرکار خانم دهقانی جشن گرفتند. متن زیر هم متن خداحافظی خانم دهقانی از دانش آموزانش است.

 

با سلام خدمت شما دانش آموزان گلم

دنیایی بسازیم خالی از غبار کدورت ها

 دور بودن از خانه شریف و مانوس سال‌های دراز و ترک محیط پرجنب‌و جوشی که قلب را به تلقین معنویتش تفویض کرده است، ای بس ناگوار و دردناک است اما مگر می‌توان روزهای زودرس فراق را به وصل مبدل ساخت تا دوباره و چندباره رنگارنگی و تنوع را در جنب‌وجوش بچه‌های شاد و باصفا نظاره کند؟

مگر می‌توان همیشه معصومیت پندارها و آرزوهایشان را با تمامی شیطنت‌های به‌ظاهر آزاردهنده شاهد بود؟ نه هیچ کس نمی‌تواند این انتظار شب را در خانه دل جای دهد و به امیدی کاذب دل ببندد، پله‌های آخر پیموده می‌شود و دفتر ایام با وجود تمامی عشق انسان به زیستن و زندگی کردن می‌بایست روزی بسته شود و چه خوب است که در این رهگذر خویشتن خویش را بسازیم و با غم‌های دلسوختگان دردآشنا شویم تا دنیایی بسازیم خالی از غبار کدورت‌ها و کینه‌توزی‌ها و سرشار از روح انسانیت و وفا که غایت آرزوی یک معلم جز این نبوده و نیست. نهایت آرزوهایمان پرورش گل‌های شادابی است که زندگی‌ساز فردا و ناخدای روزهای طولانی پر نشیب و فراز آن روزگارنند و امید است که همیشه این چنین باشیم و قلب‌هایمان سرشار از نور امیدی باشد که دشمن نامرادی و پیام‌آور زندگی و سعادت است. خداحافظ دانش‌آموزان آینده‌ساز، خداحافظ همه عزیزانی که خاطره‌ای از گذشت ایام‌ هستید، ایامی که اگر بیداری را حامل باشد زهی خوشبختی است و هرگاه آهنگ خواب و نادانی را زمزمه کند، موجب شرمساری است، امید است همگی بیدار و آگاه و با هوشیاری و انباشت توشه‌هایی از تجربه و در راه اشاعه فرهنگ پویا و همه‌گیر در این کاروان باشیم.

دانش آموزان عزیزم به یادتان خواهم بود اگر برایتان مقدور باشد از طریق وبلاگ به یاد معلم خود باشید.

                                           خدا نگهدارتان    دهقانی

                                                   

                           

[ ۱۳٩۳/۳/۱٩ ] [ ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ ] [ مدیریت دبستان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

همکاران عزیزواولیای بزرگوارسلام علیکم 1-نظراتی که ناچاراً باید نام همکار عزیزی در آن باشد حتماً به صورت خصوصی ارسال شود ، بدلیل حفظ حرمت همکاران از نمایش عمومی اینگونه نظرات معذور خواهم بود. 2- در صورت صلاحدید و البته با اطمینان خاطر، مشخصات خود خصوصاً ایمیل تان را اعلام تا نتیجه پیگیری مشکل و مسئله مورد طرح شما بزودی و به صورت موردی به شما اعلام گردد. 3- دانش آموزان و اولیا و همکاران محترم مطالب زیبا از جمله خاطرات خوب کلاس و مدرسه ، نکات آموزنده ، شعر و ... را ارسال تا به نام خودتان در وبلاگ منتشر گردد.
امکانات وب