دبستان و پیش دبستانی غیردولتی دخترانه دانشگاه صنعتی اصفهان
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

دخترای بااخلاق وبا هوش ششمی سلام

برنامه ریزی آوردن آینده به زمان حال است تابتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید.

1-ممکن است تا رسیدن به هدف راهی طولانی در پیش داشته باشید ولی سهم امروز از این راه طولانی سهم بزرگی نیست.باعمل به برنامه ریزی روز به روز به هدف نزدیکتر می شوید.

2-با داشتن یک برنامه ریزی دقیق وعمل به آن می توانید به جای ساعتها سروکله زدن با کتاب وجزوه در مدت زمان کمتر یک مطالعه جدی تر داشته باشیدوبقیه وقتتان را به استراحت وفعالیت های دلخواه اختصاص دهید.

3-سنگ بزرگ علامت نزدن است. برنامه ای در نظر بگیرید که از عهده انجام آن بر بیایید.

4-روی یک مقوا لیستی از عناوین تمام دروس مانند ریاضی فارسی  سرعت عمل حل مساله درک مطلب حفظ کردن و....تهیه کنیددور مواردی که احساس می کنیدنقاط قوت شماست خط بکشیدبه مرور زمان با برنامه ریزی صحیح عمل به آن وبه کارگیری نکات خواهید دید که پس از مدتی دور تمام عنوان ها خط کشیده شده است.

کار امروز را به فردا مینداز...زعمل کار برآید زسخنرانی نیست.........

[ ۱۳٩٢/۱۱/٢٥ ] [ ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ ] [ مدیریت دبستان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

همکاران عزیزواولیای بزرگوارسلام علیکم 1-نظراتی که ناچاراً باید نام همکار عزیزی در آن باشد حتماً به صورت خصوصی ارسال شود ، بدلیل حفظ حرمت همکاران از نمایش عمومی اینگونه نظرات معذور خواهم بود. 2- در صورت صلاحدید و البته با اطمینان خاطر، مشخصات خود خصوصاً ایمیل تان را اعلام تا نتیجه پیگیری مشکل و مسئله مورد طرح شما بزودی و به صورت موردی به شما اعلام گردد. 3- دانش آموزان و اولیا و همکاران محترم مطالب زیبا از جمله خاطرات خوب کلاس و مدرسه ، نکات آموزنده ، شعر و ... را ارسال تا به نام خودتان در وبلاگ منتشر گردد.
امکانات وب