دبستان و پیش دبستانی غیردولتی دخترانه دانشگاه صنعتی اصفهان
سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

خداقوت

معلم خوب اعتماد به نفس دارد ولی به نفس خود اعتمادندارد.

معلمان باید توجه نمایند که اگر فراگیران شکل یا مطلب ناجوری روی تابلو نوشته اندیادر کلاس رفتارهای ناهنجاری مانند صدای حیوان بروز می دهند.دردرجه ی اول بایددررفتار ونوع برخورد خودبا فراگیران دقت وتامل نمایند.

این نوع رفتارها یک رفتار تلافی جویانه است که فراگیران دربرابررفتارهای غلط وغیر قابل دفاع معلمان ازخودنشان می دهندودر صورتی که رفتار معلم اصلاح گردد قطعا رفتار فراگیر نیز اصلاح می شود.

بنابراین درضمن ورود به کلاس  اگر متوجه این صحنه شدبدون اینکه به روی خود آورددرجایگاه خودمستقر وپس ازارتباط اولیه وخوش وبش بافراگیران ازیکی از آنهابخواهدتابلوراپاک کند.بدون اینکه خودش به تابلو نگاه کند.ودر برابر صدای ناهنجار باخونسردی وراحتی مطرح کند:

1-امروز خبریه؟    2-موردی پیش آمده؟         3-به نظرمیرسدبعضی هاپتانسیل وقابلیت همکاری درگروه تاترمدرسه رادارند!.....

معلمی شغل انبیاست خداوند همه معلمان این مرز وبوم رایاری کند.....

[ ۱۳٩٢/۱٠/٢٥ ] [ ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ ] [ مدیریت دبستان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

همکاران عزیزواولیای بزرگوارسلام علیکم 1-نظراتی که ناچاراً باید نام همکار عزیزی در آن باشد حتماً به صورت خصوصی ارسال شود ، بدلیل حفظ حرمت همکاران از نمایش عمومی اینگونه نظرات معذور خواهم بود. 2- در صورت صلاحدید و البته با اطمینان خاطر، مشخصات خود خصوصاً ایمیل تان را اعلام تا نتیجه پیگیری مشکل و مسئله مورد طرح شما بزودی و به صورت موردی به شما اعلام گردد. 3- دانش آموزان و اولیا و همکاران محترم مطالب زیبا از جمله خاطرات خوب کلاس و مدرسه ، نکات آموزنده ، شعر و ... را ارسال تا به نام خودتان در وبلاگ منتشر گردد.
امکانات وب